telepatia.tvp11.pl
TELEPATIA

LUDZKIE MARIONETKI "TELEPATIA"

LUDZKIE MARIONETKI "TELEPATIA"

UWAGA TA STONA TO PRZENIESIENIE PORTALU - pozwolzewyjasnie.pl - ( w likwidacji )KLIKNIJ NA TEN TEKST A PRZENIESIE CIĘ NA STRONĘ pozwolzewyjasnie.pl

Dziwne zjawisko, zjawisko którego doświadczamy, a do którego tylko nieliczni się przyznają, coś w rodzaju telepatii. Skąd się to tak nagle wzięło ?

Odpowiedź dlaczego zamieszczona jest pod 1 częścią artykułu TELEPATIA I „TELEPATIA. Szczegółowy opis, jak ono działa i dociekań na ten temat znajduje się we wspomnianym art.

 

A TU JEST LINK DO OPISU JAK TO DZIAŁA

 

 W obecnym natomiast w dużym skrócie,  w prosty, zrozumiały sposób postaram się  wyjaśnić jak i dlaczego to działa - dlaczego tak działa.

Zwykły kurz, piasek, ziemia w normalnej sytuacji nie oddziałują, są tylko zwykłą materią.

Jednak poddając je działaniu fal radiowych, fal specyficznie skonfigurowanych i oddziałując nimi na materię spowoduje, iż nabierze ona specjalnych właściwości.

Po prostu naelektryzuje się. Ładunek zostaje zgromadzony na powierzchni materii, ponieważ ładunki elektrostatyczne będą miały identyczną polaryzację, to oznacza iż będą się od siebie odpychać.

PLUS Z PLUSEM ODEPCHNIE SIĘ I MINUS Z MINUSEM RÓWNIEŻ.

Czym mniejszy obiekt korzystniejsze są proporcje masy do zgromadzonej na jego powierzchni energii.

Te najlżejsze podnoszą się. Naładowana nano materia dekoduje fale mózgowe.

NAD WYRAZ PROSTE, ALE TO TRZEBA WIEDZIEĆ.

Musi być jej dużo. Działa ona wtedy jak ciekły kryształ w monitorze lcd.

Może być przeźroczystą, można również w niej wytworzyć obrazy i to tak przypominające rzeczywistość, iż nie ma problemu aby człowiek zarzekał się, iż widział w określonej przestrzeni przedmiot, którego w rzeczywistości tam nie było, to tylko wytworzony jego obraz.

STOSUJĄC TĄ TECHNIKĘ MOŻNA Z CZŁOWIEKIEM ZROBIĆ PRAWIE WSZYSTKO.

WYŁOŻYĆ, NAPROWADZIĆ NA KAŻDY STAN PSYCHICZNY JAKI CHCE LALKARZ STERUJĄCY LUDZKĄ MARIONETKĄ.

Marionetka” może odczuwać zapach, słyszeć i widzieć całe wizje, czuć smak, odczuwać ból itp, a wszystko to za sprawą zdalnego „terapeuty”.

Psychiatrzy, ta grupa zawodowa również bawi się w ten sposób ludźmi. Nie myślcie jednak państwo, iż przyznają się do tego, o nie. Jak „wyspowiadacie” się im, to na tej podstawie przypiszą wam chorobę psychiczną.

Tylko raz ( z tego co wiem ) jedna z pań ( psychiatra ) nazwała to przed sądem TECHNIKĄ PROWADZENIA PACJENTA, jednak Sędzia skwitował to następującymi słowami - JAK WY PSYCHIATRZY DOŚWIADCZACIE OMAMÓW TO JEST TO TECHNIKA PROWADZENIA PACJENTA A JAK ONI TO CHOROBA PSYCHICZNA ?

PRZECIEŻ TO OBŁUDA W NAJCZYSTSZEJ POSTACI

REASUMUJĄC ABY TAKA „TELEPATIA” BYŁA MOŻLIWĄ TRZEBA SPECJALNIE SKONFIGUROWAĆ FALĘ RADIOWĄ I ODDZIAŁAĆ NIĄ NA ŚRODOWISKO, TO SPOWODUJE, IŻ ŁADUNEK ELEKTROSTATYCZNY ZGROMADZI SIĘ NA POWIERZCHNI MATERII.

TO NATOMIAST UMOŻLIWI DEKODOWANIE FAL MÓZGOWYCH I ZDALNE ODDZIAŁYWANIE NA CZŁOWIEKA ZNAJDUJĄCEGO SIĘ W TYM „CIEKŁYM KRYSZTALE TAKIEGO DZIWNEGO MONITORA LCD” 

TELEPATIA” W CUDZYSŁOWIE BO JEST TO CZYSTO FIZYCZNE W PEŁNI WYTŁUMACZALNE ZJAWISKO, KTÓREGO MUSZĄ DOŚWIADCZAĆ LUDZIE GDY SĄ SPEŁNIONE OKREŚLONE WARUNKI.

JAK TO WSZYSTKO PRECYZYJNIE WYGLĄDA ?

ABY NIECO WIĘCEJ DOWIEDZIEĆ SIĘ NA TEN TEMAT ZAPRASZAM DO ARTYKUŁU TELEPATIA I „TELEPATIA”

Copyright (c)2016 telepatia.tvp11.pl | Design by Sunlight webdesign