telepatia.tvp11.pl
TELEPATIA

DRONY I "TELEPATIA"

DRONY I „TELEPATIA”

 

Każda zmiana wielkości elektrycznej emituje promieniowanie elektromagnetyczne ( fale radiowe ). Stąd wniosek, że i mózgi również. Nasze mózgi i zwierząt także. Patrząc, widząc przed sobą obraz, gdy dociera on do oczu, to tam zamieniany jest na impulsy elektryczne, które nerwami wędrują do mózgu, do odpowiedniego układu neuronów.

 

Owy układ natomiast, oprócz przetwarzania go w celu dalszej obróbki przez mózg tego żywego organizmu, emituje również promieniowanie elektromagnetyczne, które niesie ze sobą informacje o nim. Jest on jednak zakodowany, a kod ten wynika z układu konfiguracji połączeń między neuronami odpowiadającymi za wzrok.

 

Aby łatwiej było to nam zrozumieć użyję porównania do tv analogowej i cyfrowej. Doprowadźmy sygnał z anteny do 2 tv jednocześnie, jeden będzie analogowy, a drugi cyfrowy. Włączmy automatyczne strojenie obydwa odbiorniki przeszukają dokładnie ten sam zakres częstotliwości. Po zakończeniu czynności tv cyfrowe wyświetli listę znalezionych kanałów, natomiast tv analogowy poinformuje nas że nie znaleziono żadnego programu. To że on go nie znalazł wcale nie oznacza że go nie ma. Przecież cyfrowy poradził sobie z tym.

 

Podobnie rzecz się ma z zakodowaniem obrazu docierającego od oczu do mózgu. Taki sygnał o obrazie, który widzi np. zwykły owad istnieje w eterze, tylko nie mamy urządzeń do jego zdekodowania. Jednak jak pomyślimy, to okaże się że znamy sposób zobaczenia tego na ekranie monitora i usłyszenia dźwięku w jego głośniku, dźwięku który obierają uszy owada tylko jest o tym wszystkim cisza. Nikt głośno o tym nie mówi, bo jest to doskonały sposób szpiegostwa.

Zjawisko „telepatii” w cudzysłowie pozwoli nam więcej zrozumieć, zapraszam zatem do poznania problemu. Opis istnieje na stronie telepatia.tvp11.pl

 

Zwykłe owady, małe muszki np. owocówki i itd. emitują informacje, wystarczy tylko użyć anten kierunkowych i wyłapywać określony obszar i zdekodować odpowiednio przystosowanymi urządzeniami. Nie trzeba zakładać żadnych podsłuchów, one istnieją samoczynnie. Nic nie można zatem zrobić „podsłuchującemu”.

 Załóżmy że „podsłuchiwany” w taki niekonwencjonalny sposób wie że inni potrafią zdekodować fale mózgowe owada, lub innych zwierząt. Ekranuje zatem doskonale pomieszczenie aby żadne fale elektromagnetyczne nie wydostawały się na zewnątrz.

 

Jednak i tu jest furtka do podsłuchu, wystarczy aby owad który był w ekranowanym pomieszczeniu wyfrunął poza nie. Wtedy gdy dostanie się w anteny odbiorcze wystarczy tylko sczytać zawartość pamięci jego mózgu, a czym krótszy okres tym łatwiej dostać się do takich danych. Tak, to wszystko poszło tak daleko, że i to dziś jest możliwe.

 

NIE POTRZEBNE SĄ ŻADNE MECHANICZNE DRONY, WYSTARCZY TYLKO UMIEĆ KORZYSTAĆ Z NATURY.

NA CO  MUSIMY ZWRÓCIĆ UWAGĘ ?

Gdy patrzymy to oczy odbierają obraz szerokokątny i całość dostaje się do mózgu, jednak ostrość i „świadomość” odbioru mamy tylko z pewnego kąta. Reszta to jakby tło do tego co obserwujemy, jakby dostarczenie tylko światła do oczu. Jednak te, w cudzysłowie „boczne” obrazy są zapisywane w mózgu, zatem można tak skonfigurować urządzenia aby widzieć na monitorze to co jest jakby poza obszarem naszego „świadomego widzenia”


Podobnie rzecz się ma z oczami owadów i innych stworzeń, jednak konstrukcja oczu owada w postaci np. muszki owocowej jest inna niż naszych. Oczywistym jest że i układ połączeń neuronów jest inny, zatem i kodowanie fal elektromagnetycznych także. Jednak są zbieżności, abyśmy mogli to przyjąć do wiadomości opiszę zdarzenie które mnie spotkało.


W czasie gdy owa zawiesina umożliwiająca odbiór takiej „telepatii” w cudzysłowie była wytwożona w wyjątkowo dużej ilości, patrzyłem na gniazdo jaskółek i obserwowałem te ptaki. Jeden z nich wykonał nagły zwrot i sfrunął do gniazda nakarmić pisklęta.


Usiadłem i zamknąłem oczy zmęczone patrzeniem lekko pod światło. Zobaczyłem wtedy owada, a proszę pamiętać że miałem zamknięte oczy. To wyglądało tak jakbym wiedział nie swoje spostrzeżenia, jakby widział nie swoimi oczami. Zrozumiałem co to jest, ja zapisałem w swoim mózgu to co widziała jaskółka, która łapała owada ( zwrot w czasie lotu o którym pisałem to był moment łowów ). Taki odbiór i zapis tego był możliwy właśnie dzięki tej „zawiesinie”


Zapraszam do zapoznania się z artykułami dotyczącymi takiej „telepatii” w cudzysłowie. W cudzysłowie, bo w odróżnieniu od klasyki słowa telepatia, to zjawisko jest czysto fizyczne w pełni wytłumaczalne, a jego skutków muszą, powtarzam muszą doświadczać ludzie gdy spełnione są określone warunki ( są spełnione warunki jest „telepatia” – nie ma warunków nie ma „telepatii” ).

TO BYŁ TAKI „OMAM” KTÓRY W TYM PRZYPADKU NALEŻY ROZUMIEĆ JAKO WYŚWIETLENIE OBRAZU, KTÓRY DOTARŁ DO MNIE I ZOSTAŁ ZAPISANY W MOIM MÓZGU, A BYŁO TO MOŻLIWE DZIĘKI TAKIEJ ZAWIESINIE.

ROZWIŃMY WYOBRAŹNIĘ

Roztocza, przecież i te organizmy mają układy neuronów. To i one również emitują promieniowanie elektromagnetyczne.

Oczywistym jest że można „wyłapać” i tak małe zwierzę, wyłapać i zdekodować fale elektromagnetyczne jego mózgu. Po odpowiedniej obróbce będzie można poznać nawet skład np. choroby skóry którą spożywa owy „owad”.

Doskonałe szpiegostwo, nie zakładając żadnych podsłuchów tylko nastawiając kierunkowe anteny odbiorcze można nie tylko podsłuchiwać delikwenta, ale znać każdy szczegół o jego organizmie, odbierając i dekodując fale mózgowe organizmów żyjących na jego ciele, w tym nawet bakterii i wirusów. To jest również doskonały sposób diagnozowania.

Zrozumiecie to wreszcie naukowi amatorzy, psychiatrzy o psychikach wariatów.

Brzmi jak bajka, jednak znając zasady działania pewnych zjawisk zgodnych z prawami fizyki, jak myślę rozumiemy już że jest to wręcz pewne, „święta” dyletancka inkwizycjo 21 wieku.

 

PSYCHIATRZY, MOŻE WRESZCIE DOŚĆ TEJ OBŁUDY !!!
 

Może milczeć o tym zjawisku przypominającym w działaniu telepatię i przypisywać innym na tej podstawie choroby psychiczne to jak widać obróci się przeciw wam średniowieczna inkwizycjo.

PODSŁUCH

Copyright (c)2016 telepatia.tvp11.pl | Design by Sunlight webdesign